Новини

Український уряд буде повністю фінансувати програму опіоїдної замісної терапії

Уряд України оголосив, що в 2017 році програма опіоїдної замісної терапії для людей, що вживають наркотики, буде повністю фінансуватися з державного бюджету. Споживачі ін'єкційних наркотиків - це група населення в Україні, найбільш схильна до ризику інфікування ВІЛ.

Всеукраїнська мережі людей, що живуть з ВІЛ

Детальніше

Виступ Олени Стрижак, Голова правління "Позитивні жінки" Україна

10 червня 2016 року відбувся виступ Олени Стрижак під час пленарного засідання Генеральної Асамблеї ООН "Діти, дівчатка-підлітки та молоді жінки: попередження нових випадків ВІЛ-інфекції".

Пряма мова

Я народилась у невеликому місті Черкаси в Україні. 16 років тому я дізналась, що маю ВІЛ. Я з власного досвіду знаю що таке стигма та дискримінація.

 Виступ Олени Стрижак, Голова правління "Позитивні жінки" Україна

Попри це, моє рідне місто Черкаси було першим в Україні, яке спромоглося отримати фінансування з муніципального бюджету на програми підтримки дітей, які живуть з ВІЛ після скорочення фінансування Глобального Фонду на програми підтримки дітей і жінок.

Детальніше

HLM 2016. Попередня зустріч молоді

Пряма мова представника Євразійського об’єднання підлітків і молоді Teenergizer

Мене звати Яна, мені 18 років, і я живу з ВІЛ від народження. Я з України та представляю Євразійське об’єднання підлітків і молоді Teenergizer.

youth 1

Детальніше

Прес конференція нового Міжнародного посла доброї волі ЮНЕЙДС

 

1

ЮНЕЙДС призначив Міжнародним послом доброї волі Кеннета Коула - відомого дизайнера у сфері моди. "Я впевнений, що якщо інтереси людини займатимуть центральне місце, ми зможемо досягти найбільшого успіху у гуманітарній сфері - подолання епідемії СНІДу" - сказав сьогодні пан Коул на прес конференції в Нью Йорку.

Детальніше