Новини та прес-релізи

Виконавчий директор ЮНЕЙДС в Україні

В перший день свого дводенного офіційного візиту в Україну, Виконавчий директор ЮНЕЙДС Мішель Сідібе зустрівся з головою Комітету з охорони здоров'я Верховної Ради України пані Тетяною Бахтєєвою в Києві 23 жовтня.
23 жовтня 2013

У ході зустрічі обговорювався нещодавно розроблена Національна програма з протидії епідемії ВІЛ-інфекції на 2014-2018 яка , як очікується , буде схвалений Верховною Радою України в найближчі місяці. Програма містить ряд амбітних цілей , у тому числі значне розширення програм антиретровірусної терапії для людей , які живуть з ВІЛ, і значне збільшення державного фінансування.

Пан Сідібе висловив сподівання, що Україна буде підтримувати досягнутий рівень державного лідерства та прогресу та забезпечить довгострокову сталість ВІЛ послуг

Україна переживає одину з найважчих епідемій ВІЛ у Східній Європі, єдиному регіоні світу, де продовжується зростання захворюваності на ВІЛ .

Цитати

«Я вітаю лідерство Др. Бахтєєвої у Верховній Раді України у просуванні України в якості моделі національної протидії СНІДу в Східній Європі та Співдружності Незалежних Держав»
Мішель Сідібе , Виконавчий директор ЮНЕЙДС

«Ми не втішаємось нашим прогресом і ми маємо подвоїти наші зусіилля, щоб люди не боялися прийти та зробити тест на ВІЛ, або отримати доступ до життєво важливих послуг з профілактики, лікування та підтримки.»
Тетяна Бахтєєва, голова Комітету з охорони здоров'я Верховної Ради України

© Об’єднана програма ООН з ВІЛ/СНІД в Україні   Тел./факс: +380 44 499 11 72 Вул. Саксаганського, 36 В, 4 пов. Київ 01033, Україна